Ako spoznáme, kto z ľudí je „pes“ a kto „prasa“? A nie je už toto súdom? No keď sa na to pozrieme z opačnej strany - nie sme aj my niekedy pre Ježiša takými „prasatami“, ktoré uprednostňujú pomyje pred perlami, a svojím hriechom ľahostajne šliapu po Božom slove, po jeho milostiach? Je isté, že...