Zkusme se zamyslet nad tím, zda jsme tzv. normální? V jedné učebnici psychologie se píše: „Neexistuje ani jeden člověk, který by nepocítil skryté obavy ohledně své vlastní normálnosti.“ My bohužel máme sklon oddávat se iluzi, že někde na světě existují lidé, kteří jsou no...