Viděl jsem na pohřbu, jak se se svým drahým zesnulým loučili lidé, kteří dali svůj život Kristu. Častěji však vidím pohřby, kde se lidé loučí s těmi, kde tomu tak není, kde si lidé dali život pouze sobě navzájem. Ale to nejbolestnější je, kdy se má kněz rozloučit s někým, kd...