Evangelium má dvě části: 1. odvaha ztratit všechno, co nám patří, a získat sebe sama v Kristu (vv. 37-39, k tomu 2. čtení), 2. odvaha přijmout to nejnepatrnější z toho, co nabídl Bůh, abychom v tom přijali Boha (vv. 40-42, k tomu 1. čtení).
Odvaha ztratit v...
Celý text homilie je k dispozici pouze pro přihlášené uživatele